מיקי שיפמן, עורך דין ומגשר
גירושין, צוואות וירושות

משרד - 03-5758283
נייד - 050-4734121

מ. שיפמן ושות' משרד עורכי דין וגישור


הגשת תביעת גירושין - שיקולים והחלטות בדרך להגשת תביעה

לרוב עוברים דרך ארוכה עד שמתקבלת ההחלטה על פירוק התא המשפחתי, אלא שלאחר שזו התקבלה נכנסים בני הזוג לתהליך ארוך לא פחות והוא הגשת תביעת גירושין ולאחריו ההליך עצמו של פירוק התא המשפחתי על כל המשתמע מכך. אך כמובן, ככל שיש הסכמות רבות יותר בין בני הזוג, כך סביר להניח שתהליך הגירושין יתקצר בהתאם.

חשוב לדעת שאת הליכי הגירושין אפשר לנהל גם בבית המשפט לענייני משפחה וגם בבית הדין הרבני, אלא שאת הגירושין עצמם, את הטקס הדתי מבצעים רק בביה"ד הדתי (רבני/שרעי/נוצרי).

לצורך ניהול הליכי גירושין מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין לענייני משפחה, ובמקרים שבהם יש הסכמות את שירותיו של עורך דין מגשר.

משרד עורכי דין מקצועי שעוסק בתחום של תביעות גירושין וירצה בטובתכם, ימליץ בראש ובראשונה לנהל תהליך מכבד ומכובד. זוהי גם מדיניות בתי המשפט לענייני משפחה בשנים האחרונות, אשר ראשית מפנים בני זוג לתהליך של גישור.


מתי תוגש תביעת גירושין?

הגשת תביעת גירושין תהיה לאחר שאחד מבני הזוג אינו מסכים להתגרש. אך בטרם התקבלה החלטה לנקוט בהליכים של תביעת גירושין מומלץ קודם לכן להתייעץ עם עורך דין העוסק בתחום של דיני משפחה, ולבדוק במקרה שלכם האם מומלץ להגיש ולנהל את הליכי הגירושין בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה.

חשוב לדעת שקיימת סמכות של בית הדין הרבני ושל בית המשפט לענייני משפחה לדון בנושאים הקשורים לגירושין, כמו: מזונות אישה, מזונות ילדים, חלוקת רכוש, הסדרי ראיה ועוד.


לתיאום פגישה התקשרו: 03-5758283 / 050-4734121


logo בניית אתרים